Klub Kibica

Zawodniczki Atomu Trefla Sopot zawsze podkreślały, że grają dla kibiców i że wsparcie fanów dodatkowo je mobilizuje. Na poziomie siatkarskiej ekstraklasy i Ligi Mistrzyń Państwa obecność i zaangażowanie na meczach są dla klubu niezwykle ważne. Dlatego zapraszamy do włączenia się w zorganizowany doping na meczach Atomówek.

Jeśli mają Państwo mnóstwo siatkarskiej pasji, energii, pomysłów i chcą tworzyć część klubu Atom Trefl jako zorganizowany Klub Kibica, zachęcamy do zasilenia szeregów zorganizowanej grupy kibiców.

W czerwcu 2011 roku klub kibica przystąpił do procedur rejestracyjnych jako Sopocki Klub Kibica Siatkówki. Stowarzyszenie to pragnie rozwijać i propagować kulturę kibicowania, a także uczestnictwa w zawodach sportowych. Poprzez promocję meczów piłki siatkowej oraz wiedzy na temat tego pięknego i emocjonującego sportu, chce także "zarazić" pozostałych ludzi sportową pasją. Klub PGE Atom Trefl obecnie jest wizytówką miasta Sopotu nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W związku z tym również kibice chcą dzięki stowarzyszeniu SKKS promować miasto, z którego wywodzi się wspierany przez nich klub.

Sopocki Klub Kibica Siatkówki ma w planach organizowanie spotkań zarówno z byłymi, jak i obecnymi zawodniczkami Atomu Trefla Sopot. Celem nadrzędnym jest organizowanie głośnego, kulturalnego i niosącego do zwycięstwa dopingu podczas meczów wspieranej drużyny. Stowarzyszenie nie zamierza ograniczać dopingu jedynie do meczów u siebie, co oznacza, że będzie można w grupie najbardziej zagorzałych i oddanych kibiców podróżować po różnych zakątkach Polski, a także Europy, by zawsze być częścią drużyny Atomu Trefla Sopot, również poza ERGO ARENĄ.

Zachęcamy do przyłączenia się do tej zorganizowanej grupy kibiców.

Pobierz statut Stowarzyszenia Sopockiego Klubu Kibica Siatkówki.

Pobierz deklaracje członkostwa Stowarzyszenia Sopockiego Klubu Kibica Siatkówki.

Ponadto osoby zainteresowane tworzeniem aktywnego dopingu mogą skontaktować się mejlowo ze stowarzyszeniem: skks@interia.pl lub telefonicznie: 601-250-606.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebook'u - https://www.facebook.com/klubkibica/.