Marek Wierzbicki

Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek: Zarządzanie. W latach 2000-2010 pracował w firmie Trefl SA, a od 2010 roku sprawuje funkcję Prezesa Zarządu w firmie Trefl Toys Sp. z o.o. Od 2001 roku jest także członkiem Rady Nadzorczej Trefla SA. Udziela się także w Radach Nadzorczych spółek sportowych - od 2009 roku Trefla Gdańsk SA i od 2015 także Trefla Sopot SA.

Bartosz Kurnatowski

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek: Finanse i bankowość, a także studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Finansów i Rachunkowości w Sopocie, kierunek: Audyt i kontrola wewnętrzna w gospodarce i administracji. Ukończył studia Master of Business Administration prowadzone przez Uniwersytet Gdański i Copenhagen Business School.

W latach 1995-1997 kierował działem finansowo-księgowym Gdańskiej Fundacji Integracji Europejskiej. Następnie do 2013 roku pracował w Wydawnictwie Steinborn kolejno jako główny księgowy, dyrektor finansowy, a przez ostatnie pięć lat jako dyrektor zarządzający. Z Atomem Treflem Sopot SA związany od 2013 roku, gdzie początkowo objął funkcję dyrektora finansowego, a następnie zarządzającego.