Praktyki

Atom Trefl Sopot serdecznie zachęca studentów do odbywania praktyk w klubie. Zróżnicowane działania prowadzone na przestrzeni całego roku i sezonu pozwalają studentom na zdobywanie doświadczenia na różnych polach i w różnych dziedzinach. Praktyki w naszym klubie sportowym są niepowtarzalnym doświadczeniem, w którym student będzie miał okazję aktywnie wykazać się w pracy oraz zdobywać bezcenną wiedzę z danego zakresu tematycznego. 

Atom Trefl Sopot to wiodąca marka sportowa w kraju, a także rozpoznawalna w tej dyscypline biorąc pod uwagę całą Europę. Studenci mogą więc liczyć na uczestnictwo w życiu i pracy klubu, który został uznany w roku 2013 za najlepszego organizatora rozgrywek europejskich. W szerokiej gamie potencjalnych aktywności, jakie można podjąć w naszym klubie, jest także praktyka w dziale medialnym, który jest stawiany za wzór do naśladowania dla innych klubów europejskich.

Chętni do odbycia praktyk studenckich w Atomie Treflu Sopot proszeni są o przysłanie mejla z takim zapytaniem na adres info@atomtrefl.pl.