3
  • ORLEN Liga
    O miejsca 9-10.
    08.04.2017 , 17:00

    Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 3 Atom Trefl Sopot

 


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

16.05 www2
Niezwykła Noc Muzeów z marką Toyota w Rumi (16.05.2017)

Noc Muzeów cieszy się w Trójmieście ogromnym zainteresowaniem. Przyciąga tłumy osób, chcących ciekawie spędzić czas z kulturą i sztuką w jedyną taką noc w roku.

Tym razem do akcji włączyła się także firma Toyota Walder, czyli największy dealer marki Toyota w północnej Polsce. Firma przygotowała wystawę zatytułowaną „ Hybrydy mają już 20 lat !”.

Wystawa będzie miała miejsce  w salonie Toyota Walder w Rumi, przy ulicy Jana III Sobieskiego  28. Rozpocznie się w sobotę 20 maja o godzinie 19.00 i potrwa do godziny 1 nad ranem – informuje Dorota Jasińska, Kierownik Działu Sprzedaży salonu w Rumi - W trakcie wystawy dowiemy się jak zmieniały się pojazdy o napędzie hybrydowym w przeciągu ostatnich 20-tu lat, czyli od momentu wprowadzenia do sprzedaży Toyoty Prius – pierwszego masowo sprzedawanego pojazdu o napędzie hybrydowym.

Specjalnie na tę okazję Toyota Walder sprowadziła samochody Toyota Prius czterech generacji. Podczas eventu dowiemy się również jak pozytywny wpływ na środowisko ma użytkowanie  samochodów o napędzie hybrydowym. Toyota chce poprzez wystawę ukazać problemy z jakimi borykają się na co dzień mieszkańcy miast. Bez wątpienia należy do nich problem smogu i walka z nim.

To jednak nie koniec atrakcji przewidzianych na tę okazję – zapewnia Aneta Janczewska, Marketing Manager w Toyota Walder -  Wystawa przeniesie nas do odległego kraju „Kwitnącej Wiśni”, skąd pochodzą najbardziej zaawansowane technologicznie pojazdy o napędzie hybrydowym. Kulturę Japonii przybliżą nam między innymi niesamowite smaki czy pokazy sztuk walki.
Wierzymy, że każdy, kto w trakcie tej niezwykłej nocy odwiedzi salon Toyoty Walder w Rumi, odnajdzie coś dla siebie. Zadbają o to także partnerzy naszej akcji:

Instytut Urody Marzena Olszewska z Gdyni, który zaprasza na nieodpłatne zabiegi: manicure japoński, masaż dłoni oraz masaż karku z elementami akupresury.

Restauracja Hito Sushi zlokalizowana w Aquacentrum w  Redzie, która w trakcie wydarzenia zapewni catering.

Niesamowity pokaz Karate wykona klub Zanshin Karate Gdynia a sztukę Aikido zaprezentuje klub Kaizen Dojo Aikido Gdynia.

Zorganizujemy też szereg konkursów z wiedzy o marce Toyota oraz pojazdach hybrydowych – kontynuuje Aneta Janczewska - Wśród nagród między innymi weekend z wybraną hybrydą i pełnym bakiem a także niepowtarzalne gadżety z serii Toyota.

W imprezie uczestniczyć będzie też Magda Damaske, która świetnie mogła poznać zalety Toyoty podczas gry w Atomie Treflu Sopot, kiedy zawodniczki miały do dyspozycji auta od firmy Toyota Walder. 

Najnowsze galerie