3
  • ORLEN Liga
    O miejsca 9-10.
    08.04.2017 , 17:00

    Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 3 Atom Trefl Sopot

 


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

1920x1080 5
Bilety na starcie z Chemikiem Police (17.03.2017) Autor: Justyna Gdowska

W niedzielę 26 marca do sopockiej Hali 100-leci przybędą mistrzynie Polski – Chemik Police. Młodym i walecznym Atomówkom zdecydowanie potrzebne jest w tym meczu wsparcie fanów! Pierwszy gwizdek spotkania o godz. 15, ale już teraz rezerwujcie swoje miejsca na trybunach!

26 marca do Sopotu przyjedzie siatkarski gwiazdozbiór. Naprzeciw najmłodszych w lidze Atomówek stanie zespół Chemika Police, posiadający w składzie zarówno najlepsze polskie siatkarki, jak i zagraniczne gwiazdy. Joanna Wołosz, Anna Werblińska, Malwina Smarzek, Stefana Veljković, Madalaynne Montano i byłe Atomówki - Izabela Bełcik, Katarzyna Zaroślińska i Mariola Zenik - to tylko niektóre tuzy, które 26 marca zaprezentują się w sopockiej Hali 100-lecia. Jak na ich tle spiszą się ambitne sopocianki? Czy postawią się murowanemu faworytowi? Na pewno pomoże im w tym wsparcie zielono-niebieskiej publiczności!

Wejściówki są dostępne w cenie 10zł w przypadku biletów ulgowych i 15 zł za bilety normalne.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia, seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia, a także posiadaczom Karty Sopockiej i Karty Dużej Rodziny. Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilety zapłacimy po 10 zł! Z kolei grupy szkolne mogą skorzystać ze specjalnej oferty wejściówek za 2 zł. 

Bilety można kupować za pośrednictwem strony trefl.ticketsoft.pl, a także w kasach klubowych oraz punktach partnerskich - Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot, Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART oraz w salonikach prasowych Kolporter. 

Do zobaczenia na trybunach!

Najnowsze galerie