3
  • ORLEN Liga
    O miejsca 9-10.
    08.04.2017 , 17:00

    Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 3 Atom Trefl Sopot

 


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

Atomówki odwiedziły SP nr 79 w Gdańsku (08.02.2017) Autor: Kamil Żukowski

Siatkarki Atomu Trefl Sopot w środowe przedpołudnie odwiedziły szkołę, w której znajduje się klasa sportowa Akademii Siatkówki Trefl. Trening, który został przeprowadzony przez Alicję Wójcik oraz Beatę Mielczarek, cieszył się sporym zainteresowaniem dziewczynek. Ciekawi wydarzeń w hali sportowej byli również nauczyciele oraz inni uczniowie.

Zajęcia rozpoczęły się od zapoznania młodych talentów z siatkarkami Atomu Trefla, przedstawieniu planu treningu oraz tradycyjnego okrzyku. Dzieci ochoczo zabrały się do pracy. W ćwiczeniach wzięły udział również dziewczynki, które chwilę wcześniej wróciły z zawodów w piłce ręcznej. Adrenalina dostarczona przez możliwość treningu z zawodowymi siatkarkami automatycznie dodała im sił do kolejnego wysiłku.


Beata Mielczarek i Alicja Wójcik postawiły na przekazanie podstaw techniki. Młode siatkarki miały liczne ćwiczenia z piłkami w parach oraz osobno. Z upływem treningu sopocianki zdecydowały się na przeprowadzenie mini-zawodów, w których przyszłe gwiazdy jednej z najpiękniejszych dyscyplin sportu musiały jak najdłużej odbijać piłkę, tak by nie upadła ona na ziemię. Sporo czasu upłynęło zanim wyłoniono zwycięzcę. :)
Zajęcia zakończyły się wręczeniem dzieciom upominków od Trefla, rozdaniem autografów oraz kończącym trening okrzykiem.

Zapraszamy do oglądania materiału wideo!

Najnowsze galerie