3
  • ORLEN Liga
    O miejsca 9-10.
    08.04.2017 , 17:00

    Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1 3 Atom Trefl Sopot

 


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

sasaas2
1 procent dla rozwoju kolejnych pokoleń siatkarek (17.02.2017) Autor: Kamil Żukowski / Justyna Gdowska

Zbliża się czas rozliczeń z Urzędem Skarbowym, wiec już niebawem każdy będzie miał możliwość przekazania swojego jednego procentu podatku na dowolną organizacją pożytku publicznego. Zachęcamy, by bliżej przyjrzeć się Fundacji Rozwoju Edukacji Trefl, zajmującej się m.in. szkoleniem uzdolnionych sopockich siatkarek. Inwestując w rozwój i spełnianie marzeń przyszłych zawodniczek, inwestuje się także we własne kibicowskie emocje, do czego bardzo serdecznie zapraszamy.

Celem strategicznym Fundacji Rozwoju Trefl jest promowanie aktywnego trybu życia wśród najmłodszych. Dba ona także o wspieranie i niesienie pomocy zmierzającej ro rozwoju intelektualnego, kulturalnego i zawodowego dzieci i młodzieży oraz propaguje postawy i działania sprzyjające promocji sportu.

Dzięki Fundacji wychowały się m.in. siostry Łukasik. Starsza z nich, 24-letnia Justyna, posmakowała już gry na wielu europejskich parkietach, z powodzeniem reprezentując drużynę Atomu Trefla Sopot od 2012 roku. Natomiast 17-letnia Martyna dołączyła do seniorskiej drużyny Atomu w tym sezonie  i pojawiła się na boisku w 16 z 18 meczów sopocianek. Przed debiutem w ORLEN Lidze młodsza z sióstr odegrała ważną rolę w zdobyciu przez młodzieżowy Atom niejednego mistrzostwa Młodej Ligi Kobiet.

Wszystkich fanów sportu zachęcamy do przekazania swojego jednego procentu na Fundację Rozwoju Edukacji Trefl. Inwestując w rozwój i spełnienie marzeń przyszłych zawodniczek, inwestuje się także w obiecujących młodych siatkarzy i koszykarzy, ponieważ instytucja ma pod swoimi skrzydłami sportowców wszystkich trzech sekcji z Grupy Trefl.

Działalność organizacji nie jest jednak ukierunkowana tylko na rozwój sportowy. Fundacja dba również o edukację pod względem intelektualnym, kulturalnym czy artystycznym. W realizacji tych celów dużym wsparciem jest Studio Trefl, producent bajki „Rodzina Treflików”, dzięki któremu działalność Fundacji może się rozszerzać.

Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie, które dla młodych siatkarek jest bezcenne. To również dzięki przekazywanemu jednemu procentowi możliwy jest ich dalszy rozwój i kształcenie kolejnych pokoleń siatkarskiej młodzieży.

Poniżej wszystkie informacje potrzebne do przekazania 1%:
Fundacja Rozwoju i Edukacji Trefl
KRS: 0000069822
NIP: 585-140-60-58 | REGON: 192639687
NUMER KONTA: 89 1050 1764 1000 0023 0110 0547